Niesamowite Święta z Sana Vida SPA & Wellness

Niesamowite Święta z Sana Vida SPA & Wellness

Święta to czas radości i obdarowywania się prezentami. A już 17 grudnia 2011 r. będziemy mogli się o tym przekonać. Krakowska Sana Vida SPA & Wellness z tej okazji przygotowała niezwykłą niespodziankę – koncert Jacka Wójcickiego i moc innych atrakcji.

Niesamowite Święta z Sana Vida SPA & Wellness

Właśnie 17 grudnia w Hotelu Galaxy**** odbędzie się niesamowity wieczór dla wszystkich Pań dbających o swój wygląd i spragnionych chociaż odrobiny przyjemności. Będą mogły oddać się w ręce specjalistów Sana Vida: stylistki, wizażystki i dietetyczki, a także przetestować kosmetyki, skorzystać z darmowego peelingu dłoni i masażu karku.

To nie koniec niespodzianek – dla gości przewidziano również unikalny pokaz synchronicznego masażu na cztery ręce. Chętni będą mogli, także zbadać poziom swojego stresu  i wykonać test na tolerancję pokarmową. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie pokaz mody Click Fashion i młodej projektantki Joanny Hawrot. Całe wydarzenie zakończy  specjalny, świąteczny koncert Jacka Wójcickiego.

Partnerzy imprezy również zaskoczą świątecznie – na gości czekać będą wyjątkowe upominki. Pozwól sobie, więc na odrobinę odprężenia dopełnioną smacznymi przekąskami. Przeżyj te Święta zrelaksowana i piękna – serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji:
www.sanavidaspa.pl
www.facebook.com/SanaVidaSpaKrakow

Data: 17.12.2011 r. / sobota
Miejsce: Hotel Galaxy****, ul Gęsia 22a
Start: 18:00
Koncert: Jacek Wójcicki
Partnerzy: Lexus, Galeria Uśmiechu, KOBE, Me&Bags, Benefit, LaPassion


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz