Modny kobalt

Modny kobalt

Modny kobalt

Kobalt to intensywny, chłodny i pełen głębi kolor, który wiedzie prym w jesienno-zimowych trendach w modzie. Barwa ta nadaje stylizacji niezwykle elegancki, pełen kobiecości, wyrafinowany charakter, dlatego też bardzo często wykorzystuje się ją w przypadku kreacji wieczorowych. Jednakże w połączeniu z szarością, grafitem lub czernią sprawdzi się równie dobrze w stylizacjach biurowych.

Jeśli nie czujesz się pewnie w tak mocnej barwie jak kobalt, wystarczy że wybierzesz dodatki, np. torebkę, buty lub biżuterię w tym kolorze, by prezentować się naprawdę modnie.

Modny kobalt

Sukienka 93,90 PLN www.clickfashion.pl; Elegancka torebka wieczorowa 83 PLN www.saltandpepper.pl; Półbuty 169 PLN www.cozabuty.pl; Bransoletka 98 PLN www.flowerfeltdesign.pl; Naszyjnik 182 PLN www.bydziubeka.pl; Brelok 27 PLN www.bydziubeka.pl

Z czym łączyć kobalt?

Kobalt pięknie prezentuje się w towarzystwie malinowej czerwieni, oranżu i fuksji. Można go łączyć także z szarością, czernią, bielą, złotem i srebrem.

Dla kogo kobalt?

W kolorze kobaltowym najlepiej prezentują się kobiety o zimowym typie urody. Jednak także paniom  typu wiosna i lato jest do twarzy w kobalcie.

 

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz