Masaż wzmacniający

Masaż wzmacniający

Masaż wzmacniający

Zimą nasze ciało jest osłabione, a co za tym idzie mamy o wiele mniej energii do wykonywania codziennych zadań niż byśmy chcieli. Obolałe mięśnie i stawy, zmęczenie fizyczne i psychiczne to w zimowej porze problem nie jednej z nas.  Przedstawiamy świetny sposób na odnowienie sił witalnych i pobudzenie do życia. Masaż aromaterapeutyczny z olejkami eterycznymi wzmocni twój organizm i zmniejszy niektóre dolegliwości.

Dzięki niesamowitym, leczniczym właściwościom olejków eterycznych masaż poprawi krążenie krwi oraz samopoczucie. Zniweluje bóle mięśni i stawów. Poczujesz się jak „nowo narodzona”. Kosmetyki naturalne delikatnie uspokoją organizm i wprowadzą cię w magiczny nastrój domowego orientalnego spa.

Składniki potrzebne do przygotowania masażu wzmacniającego:

Sposób przygotowania masażu wzmacniającego:

Do 3 – 4 łyżek oleju kokosowego lub oliwy z oliwek dodaj 6 kropli olejku eterycznego lawendowego, 3 krople olejku goździkowego i 3 krople olejku rozmarynowego. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i wmasuj specyfik w całe ciało lub jego poszczególne partie. Już po kilku minutach substancje czynne olejków eterycznych wchłoną się w skórę, a Ty poczujesz się silniejsza fizycznie i duchowo. Masaż zniweluje wszelkie bóle stawów i mięśni, pobudzi organizm i doda energii.

Działanie masażu wzmacniającego:

Dzięki zabiegowi staniesz się zrelaksowana, rozluźniona i odprężona. Odzyskasz utraconą odporność i siłę witalną. Tak przygotowany rytuał aromaterapeutyczny z kosmetykami naturalnymi możesz stosować 2 – 3 razy w tygodniu.

Justyna Krzycka


TAGI: ,

Dodaj komentarz