Masaż głowy na porost włosów

Masaż głowy na porost włosów

Masaż głowy na porost włosów

W zimę nasze włosy są szczególnie narażone na niszczenie się, łamanie oraz wypadanie. Niekorzystne warunki pogodowe, codzienna stylizacja i nadmierne przesuszanie… to tylko kilka przyczyn powodujących wypadanie włosów.

Jest wiele sposobów, na walkę z tym uciążliwym problemem. Proponujemy naturalny masaż głowy na porost włosów, który nie tylko je wzmocni, ale także zadziała zapobiegawczo przeciw ich wypadaniu, przywracając zdrowy wygląd i utracony blask.

W czasach antycznych rozmaryn uchodził za zioło święte. Używany był na specjalne okazje, takie jak śluby czy pogrzeby. Podczas obrządków religijnych był stosowany jako kadzidło w celu ochrony przed złymi duchami. W średniowieczu palono rozmaryn i jałowiec, aby zapobiegać chorobom infekcyjnym.Aromaterapia – leksykon roślin leczniczych” Marion Romer

Składniki potrzebne do przygotowania masażu głowy na porost włosów:

Sposób przygotowania masażu głowy na porost włosów:

Do 20 ml oleju kokosowego lub oleju z oliwek dodaj 5 kropli olejku jałowcowego i 10 kropli olejku rozmarynowego. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i wmasuj kilka kropli specyfiku w skórę głowy. Pozostaw mieszankę na 30 minut. Następnie umyj włosy naturalnym szamponem i spłucz ciepłą wodą.

 Olejek jałowcowy

Działanie masażu głowy na porost włosów:

Naturalne kosmetyki z olejkami eterycznymi sprawią, że Twoje włosy odzyskają utracony blask, poprawi się ich kondycja i wygląd, a co najważniejsze stopniowo zmniejszy się ich wypadanie. Dla uzyskania najlepszych efektów stosuj kurację 3 – 4 razy w tygodniu.

Justyna Krzycka


TAGI: ,

Dodaj komentarz