Lek. med Jerzy Wróbel

Lek. med Jerzy Wróbel

Specjalista otolaryngolog – ukończył Wojskową Akademię Medyczną. Zajmuje się zagadnieniami chorób górnych dróg oddechowych od ponad 15 lat. Od kilku lat zajmuje się również zagadnieniami zaburzeń oddychania podczas snu. W Scanmed Multimedis prowadzi Poradnię Zaburzeń Oddychania w Czasie Snu.

Od wielu lat współpracuje z Scanmed Multimedis w Krakowie, związany jest także z Klinicznym Oddziałem Otolaryngologicznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego.

Dr Jerzy Wróbel jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi.

Scanmed Multimedis

Scanmed Multimedis SA jest jednym z największych dostawców opieki medycznej w Polsce. Od kilkunastu lat z niesłabnącym zaangażowaniem inwestujemy w rozwój prywatnej służby zdrowia dając Pacjentom dostęp do nowoczesnych jednostek ambulatoryjnych i kompleksowych metod leczenia.

Usługi medyczne w placówkach Scanmed Multimedis stanowią szeroką ofertę począwszy od podstawowej i ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, po diagnostykę obrazową, rehabilitację, transporty medyczne czy wizyty domowe.

Doświadczony zespół cenionych przez Pacjentów lekarzy oraz struktura organizacyjna gwarantują profesjonalną i sprawną opiekę medyczną. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy zaufali nam zarówno klienci indywidualni, korporacyjni, jak i instytucjonalni.

Działalność Scanmed Multimedis to także udział w prężnie rozwijającej się w ostatnich latach medycynie  estetycznej. Zespół lekarzy specjalistów oraz wysokie standardy świadczonych usług z zakresu medycyny estetycznej to kwintesencja działań na rzecz urody i dobrego samopoczucia naszych Pacjentów.

Korzystający z naszych usług Klienci zyskują Partnera o pewnym standingu finansowym oraz dużym doświadczeniu, które jest potwierdzone licznymi rekomendacjami.

www.multimedis.pl


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz