Kąpiel ujędrniająca

Kąpiel ujędrniająca

Kąpiel ujędrniająca

Kąpiel to dla każdej z nas czas relaksu, odprężenia, wyciszenia się, poprawienia sobie nastroju, a także ukojenia ciała i umysłu.

W bardzo prosty sposób możesz zamienić codzienną pielęgnację w niezwykły ujędrniający rytuał aromaterapeutyczny, który nie tylko wzmocni Twoją skórę, ale także napnie i uelastyczni ją.

Składniki potrzebne do przygotowania kąpieli ujędrniającej:

Sposób przygotowania kąpieli ujędrniającej:

Do małej miseczki z mlekiem w proszku dodaj 1 łyżkę stołową miodu lub oleju kokosowego, 3 krople olejku cytrynowego oraz 4 – 5 kropli olejku sandałowego. Dokładnie wymieszaj wszystkie składniki i wlej mieszankę do wanny z ciepłą, ale nie gorącą wodą. Kompozycja olejku sandałowego i cytrynowego ujędrni oraz napnie skórę, przyspieszy proces odchudzania, a także wspomoże redukcję cellulitu. Po aromaterapeutycznym rytuale weź zimny prysznic.

Jasna i czysta nuta zapachowa odróżnia olejek cytrynowy od innych, bardziej ciepło pachnących wyciągów z cytrusów. Nie powinno go zabraknąć, gdy czeka nas długotrwały wysiłek umysłowy i chcemy podnieść naszą zdolność koncentracji. Aromaterapia – leksykon roślin leczniczych” Marion Romer

Działanie kąpieli ujędrniającej:

Zabieg doda Ci energii, pobudzi i orzeźwi, a także poprawi samopoczucie. Twoje ciało ujędrni się i zregeneruje. Kąpieli możesz zażywać 2 – 3 razy w tygodniu po 20 minut.

Olejki eteryczne i inne kosmetyki naturalne dostępne są w sklepie www.talia24.pl

 


TAGI: ,

Dodaj komentarz