Kąpiel odstresowująca

Kąpiel odstresowująca

Kąpiel odstresowująca

Jesteś zestresowana i przemęczona? Masz  wszystkiego dosyć? Kiedy na dworze temperatura wynosi poniżej zera, pada śnieg i miałaś ciężki dzień w pracy tracisz chęć do działania. Brakuje Ci energii, a Twoje samopoczucie wcale nie jest najlepsze. Idealnym pomysłem na poprawę nastroju i odstresowanie się po męczącym dniu jest stworzenie sobie domowego SPA.

Przedstawiamy ciekawy sposób jak się zrelaksować i rozluźnić. Aromaterapeutyczna kąpiel odstresowująca z olejkami eterycznymi szybko zniweluje zimową chandrę i pozwoli Ci poczuć w sobie energię, odnowi siły witalne oraz chęć do działania. Staniesz się pobudzona i pełna wigoru.

Jak można wnioskować z imponujących rozmiarów drzewa cedrowego, pozyskiwany z niego olejek działa stabilizująco na psychikę, pomaga pokonać uczucie słabości i brak wiary w siebie. Łagodzi nerwowe nastroje, przegania troski i lęki, otaczając nas ciepłem i dając siłę do stawienia czoła przeciwnościom. Aromaterapia – leksykon roślin leczniczych” Marion Romer

Składniki potrzebne do przygotowania kąpieli odstresowującej:

Sposób przygotowania kąpieli odstresowującej:

Do miseczki z mlekiem w proszku dodaj jedną łyżkę oleju kokosowego, 8 kropli olejku eterycznego lawendowego, 5 kropli olejku cedrowego i 5 kropli olejku cytronelowego. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i wlej specyfik do wanny z ciepłą wodą. Zafunduj sobie wspaniałą kąpiel aromaterapeutyczną, która skutecznie Cię odpręży, odstresuje i zrelaksuje. Olejki eteryczne przenikną przez skórę, a ich korzystne właściwości odczujesz już po kilku minutach.

Działanie kąpieli odstresowującej:

Dzięki zabiegowi z kosmetykami naturalnymi możesz poprawić swoje samopoczucie, odpocząć po ciężkim dniu oraz zregenerować ciało i duszę. Zażywaj kąpieli przez około 30 minut, a następnie weź zimny prysznic. Tak przygotowany rytuał możesz stosować 2-3 razy w tygodniu.


TAGI: ,

Dodaj komentarz