Konkurs z okazji premiery książki „Gratulacje z okazji rozwodu! Jak znaleźć szczęście na nowej drodze życia”

Konkurs z okazji premiery książki „Gratulacje z okazji rozwodu! Jak znaleźć szczęście na nowej drodze życia”

Konkurs zakończony

Z okazji premiery książki „Gratulacje z okazji rozwodu! Jak znaleźć szczęście na nowej drodze życia”, nad którą serwis Kobieta.info.pl objął patronat medialny zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 1 z 4 książek Amy Botwinick.

Rozwód jest ciężkim momentem w życiu, w którym niezbędne jest wsparcie najbliższej rodziny i przyjaciół. Zadanie konkursowe polega na napisaniu w jaki sposób pomóc przetrwać te trudne chwile i wesprzeć osobę bliską w tych ciężkich momentach.

Wasze rady mogą okazać się cennymi wskazówkami dla kobiet, które właśnie są na takim życiowym zakręcie losu, a także dla ich bliskich, którzy bardzo chcieliby im pomóc jednak nie mają pomysłu na to jak to zrobić.

Aby wziąć udział w konkursie zarejestruj się w naszym serwisie i w komentarzu do tego artykułu umieść swoją wypowiedź jako zalogowany użytkownik.

Spośród wszystkich wypowiedzi, redakcja nagrodzi te najbardziej wartościowe.

UWAGA: Pod uwagę bierzemy wyłącznie komentarze dodane jako zarejestrowany użytkownik.

Konkurs trwa od 29.10.2011 do 29.11.2011

KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrody wędrują do Nikity, Aleksandry, wiewiorczak i Ma_niusia.  Zwycięzców prosimy o przesłanie adresów korespondencyjnych na adres redakcja@kobieta.info.pl.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział!


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz