Konkurs – Jak spędzać czas z dzieckiem?

Konkurs – Jak spędzać czas z dzieckiem?

Konkurs – Jak spędzać czas z dzieckiem?

Spędzanie czasu z dzieckiem to jedna z najlepszych rzeczy jakie możesz mu dać.

Opisz nam swoje pomysły na to jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem i wygraj 1 z 3 podwójnych biletów do kina IMAX Sadyba w Warszawie na film „Podróż na tajemniczą wyspę 3D”

Aby wziąć udział w konkursie zarejestruj się w naszym serwisie i w komentarzu do tego artykułu umieść odpowiedź na pytanie konkursowe jako zalogowany użytkownik.

Spośród wszystkich wypowiedzi, redakcja nagrodzi te najciekawsze i najbardziej wartościowe.

UWAGA: Pod uwagę bierzemy wyłącznie komentarze dodane jako zalogowany użytkownik.

Zaproszenia można wykorzystać w dniach 20 – 23 lutego 2012 r.

O filmie:

Fantastyczna „Podróż na tajemniczą wyspę 3D” na ekranach kin IMAX!

Niebezpieczna podróż, niezwykła wyspa, zdumiewająca tajemnica. Widzowie żądni przygód nie mogą przegapić filmu „Podróż na tajemniczą wyspę 3D”. Produkcja trafi na gigantyczne ekrany kin IMAX w całej Polsce już 17 lutego 2012 roku. Uwierz w niewiarygodne! Zaczyna się wielka przygoda!

„Podróż na tajemniczą wyspę 3D” to film, dzięki któremu widzowie będą mogli – w nowoczesnej technologii oraz w największym możliwym formacie 3D – przeżyć niezwykłą przygodę swojego życia. Wraz z czwórką podróżników dowiedzą się, jaki sekret kryje w sobie tajemnicza wyspa, której nie ma na żadnej mapie.

Sequel – wspaniale przyjętej przez kinomanów w 2008 roku – „Podróży do wnętrza ziemi” zabierze widzów na Tajemniczą Wyspę, gdzie szczyty gór opływają złotem, a słonie są wielkości kota. Jednak wyspa kryje także wiele mrocznych miejsc i nieprzyjaznych zwierząt.

„Z całą pewnością „Podróż na tajemniczą wyspę 3D” to ten rodzaj filmu, który najlepiej ogląda się w kinie: na wielkim ekranie i w systemie 3D. Dzięki najwyższej klasy technologii nasi widzowie będą mogli poczuć się tak, jakby sami stąpali po nieznanej ziemi kryjącej sekret wyspy” – mówi Iwona Kuźnik, Dyrektor Marketingu i PR Cinema City Poland.

Sean Anderson odbiera zakodowany sygnał o pomoc z wyspy, której nie ma na mapie. Znajduje się tam jego zaginiony dziadek, którego Sean postanawia odnaleźć. Pomaga mu w tym ojczym oraz pilot helikoptera Gabato i jego córka Kailani. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż pełną niesamowitych zwrotów akcji.

Regulamin konkursu

  1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Cinema City Poland – CC Sp. z o.o. S.K.A., ul. Fosa 37, 02-768, Warszawa
  2. Niniejszy regulamin jest jedynym źródłem uczestnictwa w Konkursie oraz zasad przyznawania nagród.
  3. Uczestnikami mogą być czytelnicy portalu www.kobieta.info.pl. Każdy uczestnik może wziąć w nim udział jednorazowo.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie kobieta.info.pl i jako zalogowany użytkownik wpisać odpowiedź na pytanie konkursowe w komentarzu na niniejszej stronie konkursowej.
  5. Autorzy najciekawszych i najbardziej wyczerpujących wypowiedzi zostaną nagrodzeni podwójnymi biletami do kina IMAX Sadyba w Warszawie na film „Podróż na tajemniczą wyspę 3D”
  6. Konkurs rozpocznie się 15.02.2012r.
  7. Konkurs trwa do 18.02.2012 r.
  8. Zgłaszanie do konkursu jest bezpłatne i nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników.

Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz