Kawalerowie Angeliny. Opowieść z włoskiej kuchni („Angelina’s Bachelors”)

Kawalerowie Angeliny

Kawalerowie Angeliny. Opowieść z włoskiej kuchni („Angelina’s Bachelors”)

Sprawdź, jak może smakować prawdziwe włoskie szczęście przyprawione szczyptą lekkiego humoru!

Niespodziewane odejście Franka sprawia, że świat Angeliny – do tej pory szczęśliwej, młodej mężatki – rozpada się. Pewnej późnej nocy postanawia przelać cały swój żal i gniew w jedyne zajęcie, które pozwala jej zapomnieć o stracie – w gotowanie. Jak w amoku przygotowuje talerz za talerzem pysznej lasagni, piecze chrupiący chleb, nacieranego ziołami kurczaka…  Przyrządzone tej bezsennej nocy ciasta i dania rozdaje zaskoczonym sąsiadom.

Basil, który właśnie zamieszkał po drugiej stronie ulicy, jest wręcz urzeczony potrawami, które przygotowała Angelina i proponuje, by gotowała dla niego. Wkrótce wieści o jej niezwykłych zdolnościach kulinarnych rozchodzą się coraz szerzej, a Angelina gotuje i piecze już dla kolejnych siedmiu samotnych mężczyzn. Stopniowo odkrywa magiczną moc jedzenia, które zbliża do siebie ludzi, potrafi uleczyć i, być może, dać szansę na drugą miłość.

„Kawalerowie Angeliny” to wypełniona po brzegi domowym ciepłem, słodka opowieść o przezwyciężaniu żalu, podążaniu za głosem serca… i jedzeniu, oczywiście.

Przekonaj się, jakie dania pozwoliły Angelinie podbić serca sąsiadów, dzięki fantastycznym przepisom, zawartym w książce. Teraz także i Ty możesz odkryć smakowite sekrety włoskiej kuchni!

Publikację patronatem medialnym objęli: „Czas win”, Wizaż.pl i Webook.pl

Autor: Brian O’Reilly
Tytuł: Kawalerowie Angeliny. Opowieść z włoskiej kuchni
Premiera:
ISBN: 978-83-7674-176-5
EANL 9788376741765
Wydanie: 1
Stron: 376
Cena: 34, 90
Wydawnictwo Replika


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz