Jesienny świecznik DIY

Jesienny świecznik DIY

Jesienny świecznik DIY

Prosty pomysł na świecznik, który przygotujesz w kilka minut. Wystarczy szklanka, sznurek lub rafia, kasza, kilka kolorowych liści oraz świeczka typu tea light, by wyczarować dekorację, która ociepli wnętrze w chłodny, jesienny wieczór i wprawi Cię w pogodny nastrój.

Jesienny świecznik DIY

Uwielbiam wpatrywać się w migoczący ogień świecy, który rozświetla pełne słonecznych barw, liście. Dzięki tej  prostej ozdobie, wnętrze stanie się bardziej przytulne i pełne pozytywnej energii.

Jak zrobić świecznik?

By przygotować jesienny świecznik wystarczy przywiązać za pomocą rafii liście wokół szklanki, a do środka szła nasypać kaszy i włożyć zapaloną świeczkę.

Jak zrobić świecznik?
Świecznik z kolorowych liści sprawi, że długie, jesienne i zimowe wieczory, które chętnie spędzamy w domu opatuleni kocem, z kubkiem gorącej herbaty w ręku i wciągającą lekturą do czytania, staną się jeszcze przyjemniejsze.

Jak zrobić świecznik?

Jak zrobić świecznik?


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

TAGI: , , ,

1 comment

  1. Posted by Alicja Kryga, at Odpowiedz

    Pięknie wyglądają takie świeczniki i nadają super uroku, szczególnie gdy zapali się je wieczorem. Problem mam zawsze tylko z tym gdy świeczka lub jakiś podgrzewacz zaczyna okopcać ścianki czy górę. Dodam od siebie jeszcze jeden pomysł na domowy świecznik z puszek z otworkami http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-prosty-swiecznik-diy/ mogą być dowolne puszki choć lepsze są te w jednym kolorze i trzeba je podziurkować. Mam pytanie, czy znacie może jakąś farbkę jaką można by je pomalować aby od ciepłe nie odpryskiwała?

Dodaj komentarz