IV Targi Uroda i Estetyka

IV Targi Uroda i Estetyka

W dniach 20 – 21 października 2012 r. Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do Łodzi na czwartą edycję targów kosmetycznych URODA i ESTETYKA. W tym roku odbędą się one w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 2. Targi skierowane są do dwóch grup odbiorców – profesjonalistów i klientów indywidualnych. Swoja ofertę zaprezentuje w Łodzi 80 wystawców – producentów i dystrybutorów prezentujących różne branże związane z kosmetyką, kosmetologią i spa.

Wystawcy

Na targach zaprezentowane zostaną m.in. kosmetyki profesjonalne i detaliczne do pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki kolorowe, kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów i paznokci, kosmetyki do pielęgnacji stóp, biokosmetyki, sprzęt i akcesoria do salonów i gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA. Pokażą je producenci i dystrybutorzy najlepszych marek z całej Polski, a także z zagranicy. Na targach poznać będzie można także ofertę salonów i gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej oraz szkół i ośrodków szkoleniowych.

Konferencja Kosmetologiczna

Po raz kolejny targom towarzyszyć będzie konferencja kosmetologiczna, której organizatorem jest Społeczna Akademia Nauk. W skład jej komitetu naukowego weszli: prof. dr hab. Ryszard Glinka, prof. dr hab. Roman Patora, prof. dr hab. Halina Zaporowska, prof. dr hab. Elżbieta Budzisz, prof. dr hab. Helena Rotsztajn, prof. dr hab. Anna Zalewska-Janowska, dr hab. prof. Bogusław Antoszewski, dr  Marzena Glinka, mgr Zenon Ziaja, mgr Mieczysław Wośko. Tematyka sesji koncentrować się będzie wokół dwóch wiodących zagadnień: ,,Rośliny pielęgnujące naszą urodę” oraz „ Wpływ suplementów diety na korektę defektów sylwetki.”

Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o Nagrodę Szklanej Róży
Tradycyjnie drugiego dnia targów odbywają się mistrzostwa makijażu, ich tegoroczny temat brzmi „Sztuka surrealizmu i oniryzmu w makijażu i stylizacji – inspiracje obrazami burzącymi logiczny porządek rzeczywistości”. Goście targów mogą „na żywo” obserwować jak powstają kreacje finalistów. W tym roku Mistrzostwom towarzyszyć będzie wystawa retrospektywna, prezentująca najlepsze kreacje z 5 lat trwania konkursu.

Spotkanie z Olgą Bończyk – ambasadorką akcji „Zdrowy nawyk – zdrowe piersi”

Podczas Targów Uroda i Estetyka aktywnie promujemy profilaktykę raka – to jedna z tych Chorzów, w których szybkość diagnozy jest decydująca dla procesów leczenia. Ambasadorka akcji „Zdrowy nawyk – zdrowe piersi” – aktorka Olga Bończyk. Gabinet kosmetyczny, Spa czy medycyny estetycznej, odgrywa bardzo ważną rolę w życiu kobiet. Kosmetyczka, wizażystka często staje się również naszą dobrą przyjaciółką, z którą omawiamy nasze troski czy plany wprowadzania zmian w zakresie urody i zdrowia. Dlatego akcja profilaktyki raka piersi „Zdrowy Nawyk-Zdrowe Piersi” jest prowadzona w zaciszu gabinetu kosmetycznego, gdzie kobieta kobiecie przypomina o potrzebie samobadania i obserwowania swoich piersi. Wcześnie wykryte zmiany są całkowicie wyleczalne, chodzi o to, żeby je szybko zdiagnozować i cieszyć się dalej życiem. Przez dwa dni targów zainteresowane panie będą mogły wykonać badania mammograficzne w nowoczesnym mammobusie.

Negocjacje handlowe – szkolenie

Gości i wystawców targów zapraszamy do udziału w szkoleniu „Negocjacje handlowe, czyli jak najwięcej zyskać i zachować partnerskie relacje w biznesie?” – prowadzenie: dr Marek Borowiński – podczas tego szkolenia uczestnicy poznają techniki negocjacji i komunikacji z klientem.
dr Marek Borowiński jest specjalistą od Visual Merchandisingu oraz od zwiększania sprzedaży. Od wielu lat zajmuje się wszelkimi działaniami wspomagającymi sprzedaż. Szkoli pracowników z technik prezentacji produktów oraz uczy jak skutecznie wykorzystywać wizerunek firmy, aby więcej sprzedawać

Pokazy makijażu i zabiegów kosmetycznych

Przez dwa dni targów w Strefie Prezentacji odbywać się będą pokazy makijażu, zbiegów kosmetycznych oraz prezentacje preparatów i sprzętu.

Konkurs o Medal Targów Uroda i Estetyka

Tradycyjnie wystawcy ubiegać się będą o Złoty Medal Targów Uroda i Estetyka za najlepszy produkt prezentowany na targach.

Zapraszamy:

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ
Łódź,
Wejście od al. Politechniki 2

Godziny zwiedzania
sobota, 20 października – w godz. 10.00-18.00
niedziela, 21 października – w godz. 10.00-17.00
Szczegółowe informacje: www.urodaestetyka.pl

Patroni medialni


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz