Grzechy Joanny

Grzechy Joanny

Grzechy Joanny

Kiedy niespełniona miłośniczka średniowiecza rozpoczyna internetową znajomość z mężczyzną z Nowego Jorku, oboje wiedzą, że to nie będzie normalna, bezpieczna relacja. Zbyt wiele w nich pragnień, zbyt wiele nienasycenia. Za mało czasu na zbędne podchody i konwenanse.

Joanna wie, że w jej życiu czegoś brakuje. I niekoniecznie chodzi tu o miłość.

Nawet największa miłośniczka kultury średniowiecza nie może żyć samą fascynacją do pergaminów. Choć stara się twardo stąpać po ziemi, ten jeden, jedyny raz daje się ponieść fantazji.

Początek internetowej znajomości niesie za sobą wiele wątpliwości i ryzyka, ale – gdy dochodzi do spotkania w rzeczywistym życiu – przeradza się ona w dziką namiętność.

Są jednak ludzie, którzy za wszelką cenę chcą usunąć Xawerego z życia Joanny, twierdząc, że mediewistce romans tego typu po prostu nie przystoi.

W tej opowieści nic nie jest takie, jakie mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka!

Tytuł: Grzechy Joanny
Autor: Joanna Marat
Premiera: 22.11.2011
ISBN: 978-83-7674-154-3
EAN: 9788376741543
Stron: 240
Cena: 25,90
Wydawnictwo Replika


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz