Gotowe na zmiany

Gotowe na zmiany

Gotowe na zmiany

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, jak Twój ukochany zachowałby się w przypadku Twojego zniknięcia? Załamałby się czy chwycił byka za rogi?

Kiedy pewnego zwykłego dnia kochająca żona mecenasa Konstantego Szukalskiego, Lucyna i jej towarzyszka, atrakcyjna narzeczona Stana Łaskiego, Kasia,  niespodziewanie znikają, wiadomo, że będzie się działo…

Kobiety odeszły bez ostrzeżenia, bez uprzedzenia, bez żadnych wcześniejszych symptomów niezadowolenia, zniechęcenia, zdrady.

Podążając ich tropem, panowie wyruszają w Polskę po przygodę i w celu wyjaśnienia tajemniczego zachowania wybranek. A tymczasem  Lucyna i Kasia najwyraźniej  bawią się z mężczyznami w kotka i myszkę…

W tej historii zabawne wydarzenia i poważne problemy zmieniają się jak w kalejdoskopie, tworząc coraz to nową układankę ludzkich trosk i zabawnych zbiegów okoliczności.

Autor: Krystyna Śmigielska
Tytuł: Gotowe na zmiany
Premiera: 5.12.2011
ISBN: 978-83-7674-155-0
EAN: 9788376741550
Rok wydania: 2011
Stron: 288
Cena: 29,90
Wydawnictwo Replika


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz