Gorąca Monogamia

Gorąca Monogamia

Gorąca Monogamia

W SIERPNIU W KRAKOWIE ZROBI SIĘ GORĄCO!

24 sierpnia w Krakowie w klubie muzycznym Lizard King zapanuje wyjątkowa atmosfera „GORĄCEJ MONOGAMII”. Event – organizowany przez krakowską Szkołę Dobranych Par – to połączenie wykładu, szkolenia i coachingu. To święto singli oraz osób będących w związku! Dr Andrzej Depko, ceniony polski seksuolog, opowie nam jak efektywnie komunikować się ze sobą, aby nie leciały iskry. Będziemy mówić o miłości i zrozumieniu, ale także o sposobie na podsycenie ognia namiętności i pożądania pomiędzy partnerami. Uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić zdrowy tryb życia we dwoje i w jaki sposób razem podjąć skuteczną walkę o dobrze wyglądające ciało. Po części oficjalnej odbędzie się sesja coachingu dla chętnych a wcześniej będzie okazja skosztować zdrowego cateringu dietetycznego a także doświadczyć luksusu na własnej skórze podczas zabiegów kosmetycznych. Nasi partnerzy przygotowali mnóstwo nagród dla uczestników – książki, rabaty na kursy w Szkole oraz aktywne wakacje dla dwojga. Pierwsze sto osób otrzyma na wejściu kosmetyki w prezencie. Zapraszamy pary, singli oraz tych, dla których rozwój relacji z bliskimi oraz zdrowie i pielęgnacja są ważnymi elementami życia.

W ramach przygotowań do wydarzenia, zorganizowany został konkurs, którego nagrodą główną jest weekend dla dwojga w ****Hotelu Malinowy Dwór wraz z pakietem SPA! Wielki finał 16 sierpnia, a przyznanie nagród – podczas Gorącej Monogamii. Szczegóły na Facebooku.

Gorąca Monogamia

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!
Start imprezy o godz. 11:00.

Patron medialny: dailytips.pl

Szczegóły:           www.szkolapar.pl          Facebook.com/SzkolaDobranychPar


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz