Filcowe etui na telefon

Filcowe etui na telefon

Filcowe etui na telefon

Etui wykonane z brązowego filcu ozdobione kokardką i kolorowymi guziczkami to doskonałe uzupełnienie jesiennych stylizacji. Jego wykonanie jest bardzo proste i nie sprawi problemu nawet początkującym. Sprawdzi się świetnie jako własnoręcznie wykonany prezent dla najbliższych.

Filcowe etui na telefon

Co będzie Ci potrzebne:

  • arkusz filcu
  • atłasowa wstążeczka
  • 2 ozdobne guziczki
  • mulina i igła
  • nożyczki
  • linijka

Jak zrobić filcowe etui na telefon

Jak zrobić filcowe etui na telefon?

Z arkuszu filcu wytnij prostokąt, którego szerokość powinna być o 2 cm szersza niż szerokość Twojego telefonu, o długości o 6 cm większej niż dwukrotna długość Twojego telefonu.

Złóż wycięty fragment filcu wzdłuż na pół i zszyj oba boki etui ręcznie za pomocą igły i muliny lub przy użyciu maszyny do szycia. Górną część futerału (3 cm) wywiń na zewnątrz i przyszyj guzik. Etui ozdób kokardką, którą możesz przyszyć lub przykleić za pomocą pistoletu z klejem.

Etui na telefon z filcu

 

 


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

TAGI: , ,

1 comment

  1. Posted by Izka, at Odpowiedz

    Super są takie pokrowce, przede wszystkim dość łatwo się je robi a druga sporawa to fakt że dobrze chronią telefon. Wasz wygląda super pozytywnie. Sama już zrobiłam kilka z motywami i jakoś się trzymają. Choć przyznam ze daleko mi jeszcze do perfekcyjnego wyglądu. Od siebie dodam kilka pomysłów na ciekawe wzory jakie można zrobić samemu http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-filcowe-etui-na-telefon/ – osobiście mi się najbardziej podoba potwór tylko trzeb go zrobić znacznie ładniej niż jest to pokazane. A ktoś może doradzić jak obszyć ładniej boki?

Dodaj komentarz