FAMILIJNA EDYCJA „ A MY DO BETLEJEM”

FAMILIJNA EDYCJA „ A MY DO BETLEJEM”

FAMILIJNA EDYCJA „ A MY DO BETLEJEM”

W sobotę o godz. 15.00, w dniu: 03.12.2015r. w Teatrze Rampa na Targówku, odbędzie się VIII Edycja Wydarzenia Kulturalnego „ A MY DO BETLEJEM”, o charakterze zbiórki charytatywnej. W programie emocjonująca aukcja charytatywna (m.in. prezentu aukcyjnego Pierwszej Damy, koszykarza Marcina Gortata oraz popularnej mistrzyni kryminału archeologicznego- pisarki Marty Guzowskiej), występ młodzieżowego zespołu Be My oraz fantastyczny spektakl o charakterze edukacyjnym z udziałem znanych gwiazd p.t. ”Wanna Archimedesa”.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja AND I AM UP- Pierwsza w Polsce dla dzieci z zespołem Downa, we współpracy z Teatrem Rampa na Targówku i ząbkowskim przedszkolem „Skrzat”. Zaproszenia-cegiełki można nabyć pisząc na adres mailowy: calineczka 71@gmail.com, bądź zamówić esemesowo pod nr tel. Fundacji 608315015; zamówienia telefoniczne- codziennie od godz. 9.00 pod tym samym numerem.

Szczegóły tegorocznej organizacji imprezy, nad którą cyklicznie sprawuje opiekę Małżonka Prezydenta RP oraz Rzecznik Praw Dziecka- wkrótce na stronie internetowej fundacji, walczącej o podniesienie polskich standardów opieki medycznej nad niepełnosprawnymi dziećmi do obowiązujących europejskich. Realizację ww. celu aktywnie wspierają w tej edycji znane gwiazdy estrady i filmu- Dominika Łakomska i Maciej Gąsiorek, popularna gwiazda sportu – Marcin Gortat oraz mistrzyni pióra-Marta Guzowska.

Serdecznie zapraszamy!


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz