Dyfuzory zapachowe

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzor zapachowy to nowoczesny i bijący rekordy popularności sposób na wiele miesięcy pięknego zapachu we wnętrzu! Dyfuzory to duża pojemność wysoko skoncentrowanego olejku zapachowego i kilka trzcinowych patyczków które, absorbując olejek, rozprzestrzeniają zapach w pomieszczeniu przez długie tygodnie.

Dyfuzory patyczkowe to najnowszy i jeden z najbardziej modnych sposobów aromatyzowania pomieszczeń.

Dyfuzory zapachowe Regent House

Dyfuzory Regent House są eleganckie, świetnej jakości (są produkowane w Anglii, a nie w Chinach!) i naprawdę konkurencyjne cenowo – buteleczka zawiera aż 100 ml olejku, który wystarczy nawet ponad 6 miesięcy!

Produkt jest zapakowany w kartonową, elegancką tubę z kolorowym nadrukiem, która zawiera buteleczkę z olejkiem (100ml) i zestaw sześciu naturalnych, trzcinowych patyczków.

Sposób użycia dyfuzorów zapachowych

By rozprzestrzenić ulubiony zapach, odkręć drewnianą zakrętkę z butelki, usuń plastikową zaślepkę, nałóż zakrętkę z powrotem i włóż do środka patyczki. Odczekaj 1-2 dni, aż patyczki nasiąkną i zaczną rozprzestrzeniać aromat, a raz na tydzień lub dwa odwróć je, by odświeżyć zapach.

Dyfuzory zapachowe to absolutny bestseller, ponieważ zapewniają długie miesiące pięknego aromatu we wnętrzu!

Nie wymagają kominka ani świec – by rozprzestrzeniały zapach, wystarczy postawić je w dowolnym pomieszczeniu i odczekać 1-2 dni, by patyczki dobrze nasiąknęły olejkiem.

Dyfuzory zapachowe dostępne są w sklepie Talia24.pl


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz