Długi weekend to krótkie wakacje

Długi weekend to krótkie wakacje

Długi weekend to krótkie wakacje

Dużymi krokami zbliża się do nas wymarzona majówka, a z nią długi weekend. W tym roku może on być naprawdę długi, ponieważ biorąc jedynie 3 dni urlopu możemy odpoczywać aż 9 dni! Czy nie brzmi to wspaniale? Wystarczy tylko wybrać jakieś wspaniałe miejsce, do którego udamy się celem udanego i długiego relaksu.

Niektórzy z nas zostaną w domu, będą chcieli po prostu się wyspać, odpocząć, a relaksem będzie dla nich wyprawa do parku, spacer z dziećmi czy też przejażdżka na rowerze. Można oczywiście i tak, jednak taka możliwość 9-dniowych wakacji nie zdarza się co roku i wypada, abyśmy taką szansę umiejętnie i efektywnie wykorzystali.

Przed nami oferty wielu biur podróży, zaproszenia od znajomych na wspólne podróże, wycieczki w nieznane cechujące się spontanicznością… Na co więc się zdecydować?

Można wybrać się w polskie góry. Dla kogoś, kto uwielbia piesze wyprawy szlakami górskimi jest to wymarzona opcja. Tatry, Sudety, Pieniny, Beskidy, Bieszczady czekają na twój przyjazd z wytęsknieniem. Warto zawczasu zatroszczyć się o nocleg i uzyskać zniżki, aby wyprawa w góry okazała się w pełni udana. Jeśli natomiast potrzebujecie środków na majówkę na preferencyjnych warunkach,  znajdziecie je tutaj.

Oczywiście możemy również wybrać się nad Bałtyk. Ciepła temperatura, wiosna, spacery brzegiem morza, bliskość lasu, poranny jogging po plaży, nordic walking, a wszystko to we wspaniałej nadmorskiej, rodzimej scenerii. Nad morzem w majowy weekend będzie można zdecydowanie znaleźć niejedną atrakcję i sposobność do wyśmienitej zabawy. Łeba, Sopot, Władysławowo to synonimy dobrej zabawy i interesujących wydarzeń.

Niektórzy decydują się też na wyjazd do ciepłych krajów. Można bowiem znaleźć wiele ofert atrakcyjnych cenowo, które spełnią nasze wszystkie oczekiwania. Jeszcze sezon się tak naprawdę nie rozpoczął, więc czekają na nas naprawdę świetne oferty, z których po prostu wypada skorzystać.

Krótki urlop w ciepłych krajach takich jak Maroko, Tunezja, Egipt czy też Turcja to fantastyczna okazja, żeby wypocząć, zażyć kąpieli w ciepłych akwenach i przeżyć być może wyprawę życia.


Dodaj komentarz