Czy rozłąka sprawia, że serce kocha bardziej?

Prom do Kopenhagi

Czy rozłąka sprawia, że serce kocha bardziej?

Prom do Kopenhagi to najnowsza powieść dla młodzieży autorstwa Krystyny Mirek, wydana nakładem Wydawnictwa G+J Książki. Wzruszająca opowieść o miłości i przyjaźni.

Głównymi bohaterami powieści są Weronika i Konrad. Oboje żyją w małej miejscowości, oboje się bardzo kochają. Ona jest niezwykle piękną dziewczyną, a on bardzo pracowitym chłopakiem. Mimo uczucia, którym się darzą, nie mogą być razem. A to wszystko przez rodzinną tajemnicę Weroniki i tragiczną historię z przeszłości Konrada. Fałszywa duma obojga powoduje, że nie potrafią wyjaśnić między sobą wszystkich nieporozumień.

Pewnego dnia Konrad postanawia wyjechać do pracy do Niemiec. Weronika, która nie może pogodzić się z wyjazdem ukochanego, jak również po odkryciu tajemnicy rodzinnej, postanawia opuścić swoją miejscowość na stałe. Wyjeżdża do Kopenhagi, aby ułożyć sobie życie, nawet bez ukochanego. W rzeczywistości oboje uciekają przed miłością. Jednak jest osoba, która postanawia pomóc zakochanym – Kasia, przyjaciółka Weroniki. Robi wszystko, aby Konrad i Weronika spotkali się i wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. Czy uda jej się zrealizować ten zamiar? Czy zakochani pokonają wszystkie przeszkody i będą razem? Czy uczucie, którym się darzą, okaże się silne?

Prom do Kopenhagi to wzruszająca, emanująca ciepłem powieść o przyjaźni i miłości. Lekki język i charakterystyczne postaci sprawiają, że nie można się oderwać od powieści.

***
Krystyna Mirek – absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mieszka niedaleko Puszczy Niepołomickej wraz z mężem i córkami.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz