Czerń i biel w sypialni

Czerń i biel w sypialni

Czerń i biel w sypialni

Czerń to kolor, którego bardzo często obawiamy się w aranżacji wnętrz. Tymczasem w połączeniu z dużą dawką bieli i wyrafinowanymi dodatkami prezentuje się wyśmienicie.

Aranżacja sypialni w czerni i bieli nie jest trudna

Wystarczy konsekwentnie trzymać się tych barw i utrzymać ich równowagę, tak aby nie przytłoczyć jednego koloru drugim. Połączenie czerni i bieli to ponadczasowa aranżacja wnętrza, która sprzyja wypoczynkowi i porządkuje przestrzeń.

Jeśli dodamy do wystroju elementy w kolorze czerwonym, sypialnia będzie nawiązywać stylem do kultury dalekiego wschodu, natomiast w połączeniu z dodatkami połyskującymi, np. chromowanymi lub kryształowymi tworzy atmosferę glamour. W zestawieniu z intensywnymi barwami nawiążemy do stylu pop-art.

Czerń i biel w sypialni

Czarno-biała sypialnia, mimo iż jest elegancka i stylowa, nie jest dla wszystkich. Dobrze będą się w niej czuły osoby energiczne i pewne siebie. Melancholicy jednak mogą odczuwać w takim pomieszczeniu smutek i przygnębienie.

Wieszak na Ubrania Czarny 599 PLN. www.designforhome.pl
Czarny gumowy wazon 135 PLN www.designforhome.pl
Zegar Marylin Monroe 36 PLN www.lawendowykredens.pl
Loft Szafka Wysoka 490 PLN www.lawendowykredens.pl
Parawan I Love Paris Kare Design 485PLN www.domilo.pl
Kominek do aromaterapii Czarny 37 PLN www.talia24.pl

Czerń i biel w sypialni

Pościel satynowa 489 PLN www.multicotton.pl

Patrycja Bydlińska


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz