Czego Święty Mikołaj nigdy by Ci nie wręczył, czyli 5 najgorszych pomysłów na prezent

Czego Święty Mikołaj nigdy by Ci nie wręczył, czyli 5 najgorszych pomysłów na prezent

Czego Święty Mikołaj nigdy by Ci nie wręczył, czyli 5 najgorszych pomysłów na prezent

Można wierzyć lub nie, ale Święty Mikołaj istnieje naprawdę i w przeciwieństwie do wielu z nas, nie ma problemów z doborem prezentów. Niestety z powodu braku czasu i dobrego pomysłu, zakup odpowiedniego podarunku dla osoby bliskiej staje się często utrapieniem. Zły wybór powoduje z kolei rozczarowanie obdarowanego, a stąd już o krok do popsucia świątecznej atmosfery.

Żeby uniknąć świątecznej wpadki proponujemy przyjrzeć się rankingowi najgorszych pomysłów na prezenty świąteczne i trzymać się od nich z daleka.

5. miejsce – To samo, co w zeszłym roku

Jako dzieci zawsze niecierpliwie wyczekiwaliśmy Mikołaja, choinki i prezentów. Małe dziecko obecne w każdym z nas wzmaga ekscytację i dreszczyk emocji, kiedy rozpakowujemy prezent. Jeżeli trzeci rok z rzędu prezentem okazuje się to samo, wszelka magia związana ze Świętami ginie śmiercią tragiczną.

4. miejsce – Kosmetyki poprawiające wygląd

Granica pomiędzy eleganckim upominkiem a wytykaniem naszych niedoskonałości jest bardzo cienka. Pozycje, których stanowczo powinniśmy się wystrzegać to kremy przeciwzmarszczkowe oraz antycellulitowe, antyperspiranty i przedmioty przeznaczone do higieny osobistej. Sprawdzoną alternatywą dla prezentów drogeryjnych są bony na zakupy w sklepie z kosmetykami lub przyjemniejsze dla ducha i ciała bony na zabiegi upiększające.

3. miejsce – Pieniądze

Nic bardziej nie zniechęca niż koperta z lekko pogniecionym wizerunkiem dawnego władcy Polski. Przypływ gotówki, co prawda, cieszy, ale nieodłącznym skutkiem ubocznym jest rozczarowanie, że bliska osoba nie zadała sobie trudu znalezienia czegoś bardziej osobistego.

2. miejsce – Sprzęty domowe

Rozwiązanie stosowane nagminnie przez ojców rodziny i mężów. Niestety nie do końca jest ono zgodne z oczekiwaniami pań, które nie śnią o nowym odkurzaczu czy suszarce. Sprzęty te traktują jako wyposażenie domowe, a nie osobisty prezent.

1. miejsce – Skarpety

Niewątpliwie obecne w wielu polskich domach jako symbol tradycji, spokoju i … braku sensownego pomysłu. Skarpety otwierają ranking na najbardziej nietrafiony prezent. Wydaje się, że jest to rozwiązanie unisex, aczkolwiek to częściej panowie raczeni są porządną ilością grubych skarpet na zimę lub nawet na cały rok.

Na szczęście w dobie Internetu, nie musimy się już bać podejmowania ważnych decyzji związanych z prezentami. Możemy w spokoju i z rozwagą skorzystać z serwisów oferujących kupony rabatowe do sklepów online. Dzięki temu unikniemy wizyty w zatłoczonym centrum handlowym, jak również zaoszczędzimy pieniądze, które można przeznaczyć na dodatkowy upominek dla bliskich lub prezent dla siebie.

Jednym z portali oferujących kupony rabatowe na zakupy online jest nowy na polskim rynku www.CupoNation.pl. Na stronie http://www.cuponation.pl/swieta-promocje znaleźć można inspirujące pomysły na prezenty nawet dla najbardziej wymagających.

CupoNation oferuje w tym okresie ekskluzywne kupony m. in. w sklepach Douglas, Crocs, Zooplus, Chocolissimo, JestesModna, GlossyBox oraz Conrad. Dzięki ofercie www.CupoNation.pl z pewnością znajdziemy idealne prezenty dla naszych bliskich oraz zaoszczędzimy nasz czas i pieniądze.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz