Łatwe zupy

Łatwe zupy

Łatwe zupy

Zbiór przepisów na proste w przygotowaniu i smaczne zupy na każdą okazję i porę roku

Wśród propozycji: klasyczna kartoflanka, delikatna zupa drobiowa, wegetariańska zupa z soczewicy, krem serowo-porowy, bulion z pierożkami, idealne na upały, modne gazpacho, rozgrzewająca zupa marchwiowo–sezamowa z chrupiącymi biftekami, a nawet – specjalnie dla dzieci – zupa o smaku… pizzy!

A teraz coś na łyżkę!

Na początek 10 hitów – najsmaczniejsze zupy polskie i naszych sąsiadów. Zaczniemy od klasycznej kartoflanki, następnie delikatna zupa drobiowa, a skończymy na  wegetariańskiej zupie z soczewicy. Na co dzień proponujemy zupę serowo-porową lub dla dzieci zupę o smaku pizzy dla szczególnych gości będzie bulion z pierożkami.

Na upalne dni – gazpacho lub zupa jogurtowa z czosnkiem. Gdy zawita zima, a z nią znowu długie, chłodne wieczory zapraszamy na zupę marchwiowo-sezamową z chrupiącymi biftekami.

Możliwości wiele, a zup tyle, ile okazji!


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz