Akcja charytatywna z Click Fashion „Oddaj ciucha dla malucha”

Akcja charytatywna z Click Fashion

Akcja charytatywna z Click Fashion „Oddaj ciucha dla malucha”

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas rodzinnego ciepła, wzajemnej miłości, refleksji i oczywiście tony prezentów. Podziel się radością z potrzebującymi i zostań naszym św.Mikołajem. Spraw, by każdy w tym szczególnym czasie miał szanse na miłe święta.

Z tej okazji Click Fashion organizuje wielką akcję charytatywną „Oddaj ciucha dla malucha”. Będzie ona przeprowadzona w sklepach Click Fashion na terenie całego Krakowa. …W zamian za oddanie rzeczy, każdy otrzyma 30% rabat na nową kolekcję*. Akcja zorganizowana jest dla domu samotnej matki w Krakowie.

Zapewne każdy z nas ma rzeczy, które nie są mu już potrzebne, a mogłyby służyć innym. Nie bądź obojętny i przyłącz się do nas, by dać dzieciom radość!

Zbiórka rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 15 grudnia 2011r. W tym czasie będzie można oddawać swoje rzeczy w sklepach Click Fashion w Krakowie.

Cała akcja zakończy się 17 grudnia.

Tego dnia Click Fashion przygotował Mikołajki w Domu samotnej Matki, na których zostaną przekazane wszystkie zebrane rzeczy.

Dołącz do nas i pomóż nam zorganizować św. Mikołaja!

Akcja charytatywna z Click Fashion

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: clickfashionpolska@gmail.com

Patroni medialni: Fashion Magazine, Trendy, a także portale: sophisti.pl, styl.fm fashionnow.pl, stylemiasta.pl, modowo.pl, kobieta.info.pl

Partnerem akcji jest House Brand PR Agency.

*rabat 30% upoważnia do jednorazowej zniżki na nową kolekcje. Promocje nie łączą się ze sobą. Zniżki można wykorzystać do końca roku.


Autor: Patrycja Bydlińska

Twórczyni lifestylowego i kulinarnego bloga Dailytips.pl. Autorka ponad 1000 artykułów na temat diety, urody i zdrowego stylu użycia. Wielbicielka zwierząt. Współtwórczyni e-magazynu Kakadu. Właścicielka sklepu Talia24.pl z naturalnymi kosmetykami z najdalszych zakątków świata.

Dodaj komentarz